Snídaně, jako v hotelu

Super, snídaně, jako v hotelu! Toto překvapení čekalo po měsíci na děti ve školce. Jelikož jsme oslavovali DEN RODINY, tak jsme ke svačince pozvali i rodiče, kteří si s námi od rána hráli.

Dnešním králem snídaně se stal kefírový shake s jahodami a mátou, také domácí bábovka upečená s láskou od naší paní kuchařky.  Dále si děti pochutnaly na pomazánkách ze sušených rajčat nebo z mozzarelly. Jen se zaprášilo po míchaných vajíčkách, které byly od šťastných slepiček z volného chovu. K nim si mohly všichni vybrat buď chléb nebo bagetku. Dále si mohli něco vybrat ze zeleninového či ovocného talíře. Na pití si vybírali mezi mlékem z farmy KLÍČ v Božicích, vodu s bylinkami nebo čajem bez cukru. Každý si vybral, na co měl chuť. Společné chvíle jsme si užili.

Obrovské díky patří paní kuchařce!

Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1Snídaně, jako v hotelu 1