Podpora od rodičů

19. 4. 2024

Nedílnou součástí naši práce a naší společné zdravé cesty je spolupráce s rodiči. Máme v nich velkou podporu. Každé dítko u nás ve školce ví, že v ovoci a zelenině je mnoho vitamínů, které jsou důležité pro naše zdraví. Vždy přijdou do školky s dárkem nadšené a jdou s ovocem či zeleninou, jak s pokladem. Ano, je to poklad pro naše zdraví. Pravidelně nás zásobují například: ovocem i zeleninou, Mixitem, kukuřičnou kaší, melounem, BIO medem, BIO těstovinami, BIO agávovým sirupem, BIO moukou, BIO čajem, nebo i jasmínovou rýží. Moc a moc děkujeme. :)