Den s FARMÁŘEM

2. 5. 2024

Dnes nás ve školce navštívil farmář pan Bedecs - Rodinná farma Děcany. Seznámil děti s tím, jak to chodí na farmě a která zvířata na farmě chová (kozy a krávy). S sebou si přivezl pomocnici, která byla převlečená za kravičku Stračenu a ta dětem vyprávěla, jak se o zvířata staráme, co kráva a koza jedí, co nám dávají a kde bydlí. Děti říkaly, co se dá z mléka vyrobit (máslo, sýry, jogurty, tvaroh) a poté ochutnávaly kravské a kozí mléko, sýry a jogurt. Děkujeme za spolupráci s panem Bedecsem, který nám pravidelně dodává své výrobky do školky. Budeme se těšit na další setkání, třeba na farmě.

Den s FARMÁŘEM  1Den s FARMÁŘEM  1Den s FARMÁŘEM  1Den s FARMÁŘEM  1Den s FARMÁŘEM  1Den s FARMÁŘEM  1Den s FARMÁŘEM  1Den s FARMÁŘEM  1Den s FARMÁŘEM  1Den s FARMÁŘEM  1Den s FARMÁŘEM  1